AOL - Anal Only Lifestyle
Témavezetőaqva
Sziasztok,

nagyon szívesen beszélgetek és cserélek tapasztalatot az anális szex-el kapcsolatban.
Áttekintés
A téma indult
A témát olvashatja
Bárki
Hozzászólhat
Bárki
Hozzászólások száma
19
A témához nem szólhatsz hozzá

Hozzászóláshoz előbb be kell lépned. Ha nem vagy még tag, előbb költözz be!

Hozzászólások

1
andass33#21
Szia!!!

Segítséget kérnék ... talán nem bántalak meg ha egészségügyi problemammal hozzád fordulnék. Ha lehet akkor privatban kérdeznék anális dolgokról..
Köszönöm 
Szia hetvegen szombaton szeretnek veled fistelni popsiba.Te is belem nyomulhatsz de en is szeretnem neked becuppanni
kelly#19
Szia!
Nálad mi a legbeváltabb tisztítási módszer?Aktus előtt mennyivel hamarabb szoktad ezt végezni?
Szia. Én szívesen beszélgetnék veled
yszio varlak a szobamban padre
A képeket, videókat és hang állományokat csak belépés után tudod megnyitni!
előzmény
Válasz a(z) 15. üzenetre:

Viberen esetleg elérlek? Köszi!
aqva#15
előzmény
Mi tart vissza? Írj egy üzit. 
előzmény
Válasz a(z) 10. üzenetre:

Szívesen keresnélek!
gatto74#13
Van egy szuper hölgyem „kancám” aki nagyon imádja az analt, ő is el tud élvezni a popsijával. Én viszont azt próbálnám ki, hogy milyen lehet egyszerre két anal kedvelő hölgy popsiját felváltva élvezni. 
andras41bp#12
A képeket, videókat és hang állományokat csak belépés után tudod megnyitni!
szerintem remek érzés ahogy finoman elkezd tágulna ahogy a nő egyre jobban engedi el magát. De végig feszes, rugalmas. A legjobb oda élvezni és megtölteni a forró nedűvel
A(z) #11 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
aqva#10
Ha valaki egy befogadó popsira vágyik, engem nyugodtan kereshet.
fiatalskacc31#9
Érdekes téma 

Én imádom az anált, de ritkán jutok “hozzá”.
Egy férfinak is tökéletesen más érzés, ahogy gondolom egy nőnek is. A punci úgy kb mindenhol ugyanolyan szorító érzés, míg az ánusz a gyűrűnél szorít (egy darabig, aztán enged) és belül jó meleg, befogadó, mégis tágabb érzés. Imádom egyszerűen 
Szerintem mindenképp az anál a legjobb, adni és kapni is :P
Valoban sok nő szereti,de félnek is közben
 Nem merik bevallalni,hogy szeretik
aqva#6
Sok nő szereti, és élvezi, teljesen más szinteken lehet az orgazmust megélni. :)
előzmény
Válasz a(z) 4. üzenetre:A hölgypartnerem szereti és igényli is popsiba. Análisan is el tud élvezni. Rendszeresen csináljuk. Imádjuk mindketten.
aqva#4
Sziasztok,

én mindig is kíváncsi voltam milyen lehet popsiba. Mindig én voltam aki kértem a partnereimtől, de tapasztalatlan voltam. Kívántam, de nem tudtam hogyan kezdjek neki. Sokat olvastam a témában. Hogy hogyan kell kitisztítani magam, hogyan kell hozzászoktatni a popsimat a folyamatos tágításhoz. Mikor megismerkedtem az Urammal hamar kiderült, hogy neki az anál a minden. Ő volt az első férfi a popsimban. Nagyon büszke voltam, hogy neki adtam a popsim szüzességét. Soha nem is dugta meg a puncimat, és igazából én sem igénylem. Tökéletesen kielégít, az anális szeretkezés.
furge-gyik-#3
életemben egyszer volt igénye a hölgynek análisra, szeritnem a nők többsége nem szereti. Bár én szerettem volna többször kipróbálni. 
popofan#2
Sajnos elfogyott a levelem. De nem bírom a kiváncsiságomat kontrolálni...☺️ Hogy bírod a popsiba? Hogy jött képbe nálad a dolog?
A(z) #1 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.

1
Beköltöznél Eropolisba?
Elfelejtetted a jelszavad?
Információ
A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.