Miért ciki ha 18 évesen még mindíg szüz valaki?

itt vagy: Eropolis > Hetero negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Miért ciki ha 18 évesen még mindíg szüz valaki?
Az a furcsa a csajokban hogy legtöbbjük a tapasztaltabb hapsikat szerti így a szüzek valamelyes szinten kívül maradnakaz élet néhány apróbb örömnéből.
Erre keresem a választ te mit gondolsz erről a témáról?
Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
parszexet#172005-12-24 20:43:38
A(z) #17 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
hoolio#162005-12-21 13:41:05
A(z) #16 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
gergo-25#152005-12-16 17:44:19
Én is elmultam 18 éves mikor először voltam nővel.Szerintem semmi rossz nincs abbah.A lényeg hogy olyan partnert kell választani aki viszonozza a szerelmünket.
andras1988#142005-11-28 18:19:54
Szia alberta!engem is érdekelne az e-mail címed!meg tudnád adni?
alberta#132005-11-23 20:09:00
Válasz a(z) 12-es üzenetre:A reglapomon leírtam, hogy akinek nem tudom megnézni a reglapját, annak nincs esélye. Remélem tudod mit kell tenned, ha nem akkor fordulj orvoshoz!
bilang#122005-11-23 19:53:11
szia alberta van e-mail cimed?eggyeztetni
mert én még 18 vagyok és szűz.irj.puszi.
gabesz86#112005-11-12 14:56:26
Hello!

Sajna még én is szűz vagyok. :( Eddig még csak a pettingelésig jutottam el a csajokkal.
Sztem a legnagyobb gondom az, hogy még nem sikerült magamat elfogani olyannak, amilyen vagyok, és nincs önbizalmam ismerkedés terén.
Remélem ez hamarosan változni fog.
alberta#102005-11-12 11:26:00
Kedves szűz fiúk! Jelentkezzetek! Én már nem vagyok az, de nagyon bejönnek nekem a fiatal tapasztalatra éhes srácok!
corven#92005-11-11 23:00:52
Válasz a(z) 5-es üzenetre:
Nincs olyan, hogy senki sem akar szóba állni egy szűz sráccal, csak akarni kell! Én 20 évesen vesztettem el a szüzességemet egy nálam öt évvel idősebb lánnyal. Életem egyik legjobb két és fél hónapja volt az az időszak, még most is szívesen emlékszem vissza arra a nyárra, pedig már jó régen volt! Nem kéne feladnotok! Egyébként nekem is az a véleményem, hogy ne két szűz kezdjen egymással, mert abból nem biztos, hogy jó dolog fog kisülni!
anzelmus#82005-11-03 23:05:38
25 évesen még nem voltam nővel, de már alig várom
farki#72005-10-27 20:03:53
helo,szerintem ezt itt nem fogjuk eldönteni,hogy ki,kire bukik meg ilyenek.szerintem,ha valamelyik csaj érettebb pasit választ,nem azért teszi mert tapasztaltat keres,hanem ,mert szimpatikus neki.szerintem.aztán mindenki úgy látja,ahogy látja.az meg,hogy a szüzek kimaradnak...,perszehogy kimaradnak a sexből,különben nem lennének szüzek,nem?DE.   :))
tubu#62005-10-24 14:28:54
Válasz a(z) 5-es üzenetre:
-az már probléma ha nincs nő!- van hol !- van mivel !- csak nincs kivel !!! - hát ilyen sokszor
előfordul mindenkivel, NE ADD FEL !- azért vagy
itt az erotikus neten,-hirdesd magad!!- mivan a 
csoport szervezéssel??- szervezz egy bulit- jelentkezzetek
felhivással, én benne vagyok, viszek tapasztalt
hölgyet, TE -hozd magadat, és még legalább egy szüzet, de nőbe!!- szervezzél- segitek, minden kezdet nehéz.
krajci666#52005-10-20 13:43:00
Válasz a(z) 4-es üzenetre:Nézd tubu abban igazad van hogy kell némi tapintat és segítség de ha két szüz összekerül ott még lehet valami például felfedezhetik egymás testét.
idősebb nőkkel én is szivesen kerülnék össze de egyik sem akart velem szóbaállni mi van ijenkor?
mit lehet tenni ha senki sem akar kapcsolatba keveredni egy szüz sráccal?
olyankor mit tehet egy szűz?
tubu#42005-10-19 14:37:59
Válasz a(z) 3-es üzenetre:
abba igazad lehet, hogy a szüz csajok nem buknak a szüz fiukra, de miért buknának?- két szüz mit tud a sex-ről??? az első kapcsolatoknál a másiknak
tapasztaltnak kell lennie, mivel a pozitiv élményhez tapintat és segitség kell. én nekem az elsőnél ehy 32 éves nő volt a partnerem és 18 éves
voltam. TE ha szüz vagy ne a szüzeket keresd, hanem az érett 30-s igazi nőket.te majd jó 40-sen keresd a szüzeket.
krajci666#32005-10-19 12:00:03
Válasz a(z) 2-es üzenetre:kedves tubu örülök észrevételednek de megvallom öszintén szerintem a szüz csajok mindíg inkább a tapasztalt hapsikat keresik és buknak rá.
Sajna ez pont olyan tapasztalat amit saját bőrömön érzékeltem ugyanis hiába fognák ki a szüz csajok a szüz srácokat ha tapasztaltabbat keresnek,
ugyanakkor a szüz srácok hátrányban vannak mert sem a szűz sem a tapasztaltabb csajoknak nem kellenek.
Pont azért mert felvállalják hogy őkj még szüzek.
Éppen ezért van az hogy sok srác tagadja le szüzességét és hazudik a kis csajoknak akik bedőlnek nekik így vesztik el a szüzességüket.
de én jobban hiszek abban hogy vállaljuk önmagunkat mert egyszer ugyis el jön az igazi.
tubu#22005-10-18 16:56:35
Válasz a(z) 1-es üzenetre:
hello, -van véleményem, valóban vannak csajok akik
a
tapasztalt hapsikat keresik, de sajnos a szüzek nem !-azok mindig éretlen ficsurokba botlanak, és szüzességük elvesztése nem jelent számukra maradandó élményt és örök emlékezetet erre ! felhivásom a szüzek felé, hogy az első élményt csak idősebb hapsival kezdjék el, mivel azok nem üriteni akarnak hanem élményt nyujtani és élvezetet! egy nőt tudni kell élvezni, hát még egy szüzet!!!
krajci666#12005-10-17 16:04:29
mi van hölgyek urajk nem tudtok semmit válaszolni erre a kérdésre én vagyok az egyetlen akit furdal ez a kérdés?

[1-17]






A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.