Al Bundy fan club

itt vagy: Eropolis > Belváros > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Témagazda:




Al Bundy fan club
Érdekelne,hogy ki és miért látogatja az eropolis oldalait


Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
joco#802006-10-02 08:46:17
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/FORUMIMG/13173.gif
gabiga,  zoya,  rettriwer,  és néha én joco hát csak bennünket érdekelne ez a fórum oldal?????
rettriwer#792006-10-01 08:54:40
Válasz a(z) 78-es üzenetre:
Nekem mindegy.Okt.17-után vszeg én is kiregelek...
gabiga#782006-10-01 08:48:21
Válasz a(z) 77-es üzenetre:CSak hogy megértsd az eszmecserénket zoyával: (bár zoyát én sem igen értem,furcsa reakciói vannak, pedig én már korábban is segíteni akartam neki) 
*Zoya írta:* "ja és ha sikerül kimegyek irországba ha nem leszek tudjátok be neki
gabiga te meg gyüjtsed helyettem a pasikat cserébe hozok egy szép vöröshajut:)))"
*Erre én válaszul:*  "Kösz az ajánlatodat _ a vöröshajút illetően - de most megvan a magam testi/lelki ápolója  :-) 
Amúgy meg nem gyűjtögetek, elég nekem egy is.
Sok sikert neked Írországhoz! És egy jó pasihoz!"

Na erre írta, amit írt - nekem is jónéhányszor el kellett olvasnom, mire megértettem mit akar mondani. Aztán erre válaszoltam. 
Most már világos?  :-D 

Amúgy meg miután elég kihalt ez a fórum, legalább a csoporttagokat kellene ösztönözni, hogy legyenek aktívabbak. Talán lehetne egy "közvéleménykutatást" tartani, milyen témáról beszéljünk a fórumban. Hmmm?
rettriwer#772006-10-01 08:06:21
Ez az eszemecserét nem értettem sajnos.
Túlreagálta zoya azt amit nem lett volna szabad,hacsak nem ez volt a cél.
Mindenesetre sajnálom,hogy kilépett a csoportból...
gabiga#762006-09-30 22:37:13
Válasz a(z) 75-es üzenetre:Bocsi, de nem igazán értem, miről beszélsz. Mit értesz "az én fajtám"on? Az ajánlatodat én is viccnek vettem igaz a válaszom komoly volt, vagy inkább valós. A hozzáfűzött indok nem azért volt, mert kényszert érzek a közlésre,hogy dicsekedjek, hanem ezzel is üzentem, annak a Valakinek. 
Amúgy azt te magad mondtad, hogy keserű vagy, meg panaszkodtál a rossz tapasztalataid miatt, mi meg csak segíteni akartunk azzal, hogy ki akartuk veled ezt beszélni. De nem kényszer, ha nem nem. 
Minden jót neked a keresgéléshez és sok szerencsét Írországhoz!
zoya#752006-09-30 10:23:12
azért akik ismernek nem azt mondják keserü vagyok, itt ez vetődött fel elmondtam a véleméynem és ebből kifolyólag keserü vagyok hát legyen
de gabiga tudod ha nekem ajánlanak fel egy pasit akkor én viccesen azt mondom hajrá jöhet miért ne, ezzel szemben a te fajtád mintha kényszert érezne arra, hogy közölje van valakim kellek még valakinek és kedvesen elutasitó pedig mindketten tudjuk nem gondolta az  ember komolyan erre te komolyan válaszolsz
örülök ha van aki megbasszon, nem mintha nekem nem lenne, de baszás és baszás között is van különbség én ezt keresem és mert keresek és nem elégszem meg azzal ami van nem azt jelenti keserü vagyok

rettriwer bocsi kilépek és köszi a beszélgetést
gabiga#742006-09-27 19:33:18
Válasz a(z) 73-es üzenetre:
Hát, láttam én már korábban is, és most is - de még te is mondod magadról - bizony sok benned a keserűség! Sokat csalódhattál már az életben! 
De elfogadhatnád nyugodtan mások segítő szándékát, nem mindenkit az érdek vezérel. Én is mondtam már, és most rettriwer is felajánlotta, hogy megbeszéli veled a gondjaidat. Hidd el, már az is segítség, ha az ember kibeszéli magából, és néha jó tanácsokat is lehet kapni.

Kösz az ajánlatodat _ a vöröshajút illetően - de most megvan a magam testi/lelki ápolója  :-) 
Amúgy meg nem gyűjtögetek, elég nekem egy is.

Sok sikert neked Írországhoz! És egy jó pasihoz!
zoya#732006-09-27 17:35:01
gabiga nem gondoltam volna rólad, te aki mindig tudja mit akar és ugye mennyire átértékel az ember dolgokat.
amugy sosem kérterm a pasiktól ne csaljanak meg de tudnék mesélni az iylen férfiakról
és nyugodtan mondhatom egy szemernyi szeretet sincs bennük és a pénz amit megszereztek nehezen mondnanak le róla holmi érzés miatt, bár ma már tudom az nem érzés volt amit irántam éreztek, na hosszu és bonyolult leirni és én uygis csak én oldalam szajkózom mert az én tudom.

rettriwer keserű vagyok elbirom ezt is nyugi:)))

ui: amugy laptoppal irok és néha érdekes módon ha nem figyelek magától ideoda ugrál a kurzorom igy néha meglehet elég furcsán irok, elnézést érte

ja és ha sikerül kimegyek irországba ha nem leszektudjátok be neki
gabiga te meg gyüjtsed helyettem a pasikat cserébe hozok egy szép vöröshajut:)))
rettriwer#722006-09-26 23:51:36
Hát bizony zoya kedves igazad lehet.El kaphat a gépszíj.Ennek mindenki ki van téve de sok függ attól is,hogy mekkora bennünk a tartás!
Amellett olyan keserű ízt érzek az irányodból.Igazán elmondhatnád,hogy mi is a baj.Még ha nem is publikusan...de tényleg.
Szeretnék segíteni neked ha módomban áll.Mentálisan bizonyára tudok segíteni...ne érts félre,nem bántani akartalak ezekkel a sorokkal.

Amellett én nam vagyok olyan nagy májer,macsó stb,hogy ki legyek téve ilyen próbatételeknek mint pl.gépszíj....
gabiga#712006-09-26 09:52:41
Válasz a(z) 69-es üzenetre:
*Otthon - adataim - vágyadatok - fogalmazd meg vágyaidat* ablakba írhatod amit el szeretnél mondani.Azután alul a módosítások-ra katt.Az adatlapomra kattintva ellenőrizheted mit csináltál.  :-) 
gabiga#702006-09-26 09:44:46
Válasz a(z) 68-es üzenetre:
zoya: én, mint "nőnemű lény" nem vitát akarok nyitni a szerelemről, mert azon kár is vitatkozni. Mindenki mást ért alatta, máshogy éli, máshogy fogalmazza meg. Tehát vitatkozni nem érdemes ezen, de *beszélgetni* lehet azért róla. 
Tudod én 24 évig hűséges feleség voltam. Eszembe sem jutott, hogy félrelépjek. ÉS sose érdekelt különösebben, hogy vajon a férjem ugyanígy van-e a nőkkel.Nem voltam féltékeny, mert itthon a család körül minden rendben volt. Aztán - hogy miért az hosszú - engem is elkapott a gépszíj. Kicsit átértékeltem az addigi álláspontomat, de most is azt mondom, attól, hogy az ember (hím vagy nőnemű) néha ilyen-olyan okból, indokkal házon kívül keres valami extra élvezetet, még szeretheti a párját. *A szeretet, az valami egészen más, sokkal mélyebb és több.* És ez lehet független a szextől (nem teljesen, de nem is csak attól függ) Egy a lényeg, hogy a másikat ne bántsuk ezzel (már, ha nem megegyezéses alapon megy, mint nyitott házasság)
Abban egyetértek, hogy ha valakinek ez természetes, hogy ő félreléphet, akkor ne higgye és ne várja a másiktól, hogy hűséges legyen.
És igen, emberek vagyunk. Ilyenek-olyanok, hűségesek és csapodárok, esendők, és folyton változunk, ahogy változik minden körülöttünk. *Soha ne mondd, hogy SOHA és ÖRÖKKÉ, mert csak a MOST van.*

Ki nem kéne rúgni senkit, szerintem, de tényleg lehetnének mások is aktívabbak a fórumozásban.:)))
zoya#692006-09-25 17:03:13
valaki mondja már meg hol lehet kiirni magamróla dolgokat? nem találom megint azt a részt
zoya#682006-09-25 17:02:23
rettriver mindenkit utolér a szerelem kit előgg kit utóbb téged is elkapott egyszera  gépszij és még elfog kár ez ellen tiltakozni
és a feleség az feleség és te honnan tudod hpgy ő nem csalt meg sosem?
imádom az iylen nőket pasikat akik szentül histik, hogy a párjuk avilág legártatlanabb embere, pedig ha tudnák, hogy ők is emberek:))
de ezen nem nyitok vitát semmiylen nő nemü lénnyel, és a szerelemről mint oylanról sem

rettriwert meg ugysi elfogják kapni:)))))))))))))

amugy kedves főnök nagyon hanaygolva van eza  fórum minek lépnek be az emberek egy helyre ahol nem tudnak kötetlenül beszélgetni sem
én a helyedben mindet kirugnámaki nem igazán akr aktiv lenni, csak csendben megalpul egy helyen
rettriwer#672006-09-24 15:07:01
Válasz a(z) 66-es üzenetre:

Szeretnéd mi?  :-D  De nem,nem.Most nem alkalmas az idő nyalogatásra.Én szeretem a feleségemet és ennyi.Nem kell ezt túlragozni.
zoya#662006-09-17 14:05:32
rettriwer meg a kura
ugye ugye megfogod te még nyalni a sót:))
csak idő kérdése:))
nem tudom miért kell félni a jótól
rettriwer#652006-09-16 13:56:01
Válasz a(z) 63-es üzenetre:

egy jó kúra tényleg nem ártott volna:)) meg,hogy még mézzel is? hmmm.megnyalogatni a mézesbödönt? betegen?....bár.az a baj,hogy az orromon nem kaptam levegőt így e foglalatosság kissé életveszélyes lett volna.:D

Igen ráhúzodott.Igaz,hogy nem a hasamra de nem akartam anatomia órát tartani.A gyomromra húzódott rá....
joco#642006-09-15 11:42:41
Válasz a(z) 63-es üzenetre:Hát igy lehet Rád számítani? de várom a jövőt és az ígéret gyűmölcsét!
Köszi a dícséretet.  üdv  joco
zoya#632006-09-14 18:35:52
joco megittam töredelmesen bevallom neked nagyon kellet a kura mindenre:)))
de jövőre ha főzök adok:))
jó az a vakus képed:))
joco#622006-09-14 15:14:14
Válasz a(z) 61-es üzenetre:hol az a házi szilvapálinka  ?  mézem van ! légyszi kűldjél hadd kurálhasam én is magamat???!!!))))))))))
zoya#612006-09-13 18:03:58
én is megfáztam mégis járok ide:)) és az hogy mehet a hasdara? 
jó kura ajánlom házi szilvapálinka mézzel jobb mint az orvosság egy két korttyal több és garántált a jól alvás:)))))))))))))))))))))))
rettriwer#602006-09-13 00:17:30
Válasz a(z) 59-es üzenetre:
Na igen!!!
Ezügyben kérdezek már engem is  :-) 
Mindenkitől bocsánatot kérek de kissé elhanyagoltam újabban a fórumot,mi több a polist is.
Nemigen volt időm rá,most meg el kapott a takonykór ami ráhúzódott a hasamra  :-( 
De jövök rövidesen...
zoya#592006-09-11 17:46:57
jó ide járni tökre elvagyok it magamnak
de akkor többi mineklépett be a csoportba?
zoya#582006-09-09 08:49:35
új téma pirike asszonyság letiltott mert jeeeh vel beszélgettem:))
akir érdekel elküldöm a témát elmentettem csak, hogy tudjak védekezni
és az új téma mi nők esszük egymást képesek vagyunk egymást megtépni egy pasiért, mi vagyunka  világon a legnagyobb állatok! 
engem és rajtam kivül jelenlévő hölgyet kivéve:))
a vita abból alakult ki, hogy hetek óta bebenézek oda csabika miatt, és mindig 4 5 embert látok beszélgetni a többi meg aki akr csatlakozni odalöknek neki kis koncot aztán elkullognak amultkor panaszkodott nekem az egyik hölgy és most próbáltam érdekledőni ez irányba, amire az volt apirike válasza, hogy biztos nem keféltem, ez egy érdekes téma mert aki nem tud a másikba belekötni ezzel jön, ezt már más fórumom nem itt is megkaptam, de mai napig nem értem miköze a kefélésnek a bezsélgetéshez, lényge jeeeh-vel vitatkoztunk ő a fóguru ott és természetesen minden nő mellé állt és mind az öten elkezdtek kötekedni és erre azt mondtam anyáddal beszélhetsz iylen stilusban és ez nekik azt jelenti anyáztam, az hogy ők kezdték az már mellékes mert ők birák fiezettek érte
ja a másik helyn az történt, hogy irták k.. va vagyok és én is vissza irtam kurva vagy és engem tiltottak mert én kimertem irni
hol itt az igazság:)))))))
na ja igaz minek mentem hülyék közzé
gabiga#572006-09-08 20:28:13
NA de neked ebből az egy esetből kiindulva ilyen negatív a véleményed? Nekem szerencsére eddig ilyen nem volt. A megbeszélt találkozóra eddig mindenki eljött. Hogy aztán később mi lett a dologból, az más kérdés. Van akivel bejött hosszabb-rövidebb ideig, van akivel semmi se lett.
Most úgy tűnik igazi gyöngyszemet találtam :), talán azt, akit/amit eddig kerestem. De ezt majd a jövő eldönti.


rettriwerről én nem tudom, csak olvastam, amit ide írt, ebből mit gondolsz mást? 

Azt írja: "Sajnos engen is elkapott itt a gépszíj de hamar rá kellett döbbennem,hogy nem "kóser" amit csinálok.Igen..átvertem valakit aki nem szolgált rá erre.Megbízott bennem és én elhitettem vele,hogy lehet köztünk valami.
Sajnálom,őszintén.Bár ez már nemigen számít.
De legalább elismertem és elvittem a balhét." 

Vagyis belement egy játékba, mert izgalmas volt, de végül is a tettekig nem jutott, mert közben észheztért. De volt benne becsület és "elvitte a balhét" Ezt akkor írta le, amikor arról beszéltünk, hogy sokan átverik itt egymást. Ahogy te is tapasztaltad.
zoya#562006-09-08 19:55:22
nem bánt a dolog és nem is fáj, csak azt hittem mindent láttam már, de aztán jött egy bunkó aki romantikának hivja magát bár alaigha nem törölte magát képet küldött szépet mondott telefont adott és aztán letagadta magát a telefonba:))
de lehet, hogy csak rossz számot hivtam:)))) rettriwer szivem mit gondolsz erről?
tényleg gabiga te honnan tudod rettriwer megakarta csalnia az asszonyt?
gabiga#552006-09-08 18:29:34
Válasz a(z) 54-es üzenetre:
mesélj csak zoya! Hadd tanuljon belőle más is.A fórum erre is jó, tapasztalatainkat megosztani a többiekkel, más eseteiből okulni. 
Szerintem mi sem élünk álomvilágban - bár néha jó lenne. A valóság pedig...abban van akinek több rossz jut, van akinek kevesebb. De rajtunk is múlik (ahogy az üzenőfalon is írtam) .
Szóval, mesélj! Mondd el, mi bánt, mit tapasztaltál. Megbeszéljük, és talán neked is segít.
zoya#542006-09-08 14:53:32
minden esetre ugylátom mindneki álomvilágban él és valahogy a valóásgot nehezen vesszük észre
és a valóság szerintem nagyon de nagyon rossz
majd mesélek miylen pasik is vannak itt:))))))
joco#532006-09-06 14:30:26
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/FORUMIMG/12222.png
Hát sűrűbben kéne ide benéznem mert mióta nem jártam itt egy tucat hozzászólás, érdekes eszmefutatás történt hármotok között!  és ez baj jók a felvetett témák de ha többhozzászóló lenne még színesebb és változatosabb lenne! Nos gabiga véleményét ismerem hiszen mi egyűtt veterán , aktív fórumózok vagyunk, sőt a mi ismeretségünk is itt keletkezett és alakult az msn-nel majdnem napi kapcsolattá. ezt nem kérkedésből írtam hanem inkább Neked zoya mert lám , ilyen kapcsolatok is alakulhatnak itt! Nem tudom utánam néztél-e ? én magam is nős vagyok és mégis itt vagyok jól megvagyunk a párommal és kölcsönös a bizalmunk egy más iránt immáron lassan 35 éve. kérdezed Magadba mit keresek én itt? ha egyszer majd privin beszélünk elmondom Neked ha kiváncsi vagy rá!
 és érdekes a témagazda rettriwer eszmefuttatása is. Az én véleményem az hogy most már egész más világban élünk mint mikor születtünk és felnőttünk és élünk. nem kell törödni a régi bevett merev szokásokkal, élni kell zgy hogy az ember megtudja becsűlni a másikat és őnmagát és mindig tudjon mérlegelni és felvállalja cselekedeteít!!!!
 És akkor nincsenek erkölcs sértő szituációk, meg marad a szabadság és a NORMÁK is elhalványulnak! Nagy hirtelen ennyit most de gyakrabban jövök ígérem!
gabiga#522006-09-05 23:23:59
Válasz a(z) 51-es üzenetre:
Egészen addig ameddig nem velünk vagy ellenünk történnek bizonyos "erkölcs sértő"sziatuációk,nem mérjük fel annak a súlyát.

...és itt jön a nagy kérdés! Megcsalni vagy csalatkozni?
Ugye mennyire másként ítélnénk meg e két cselekményt?....

Nos, azt hiszem általában igazad lehet. De ezt is embere válogatja.
Ha te őszintén gondolod a "szabadságot", vagy azt, hogy addig mész el, míg mást nem károsítasz, nem sértesz vele, akkor ugyanezt meg kell adnod a másiknak. Konkrétabban, ha te megcsalod a párod, akkor fogadd el, ha ő is ezt teszi. Ezt nevezik talán nyitott házasságnak. Ha valaki úgy gondolja, hogy ő megteheti, de a másik féltől ezt sértőnek veszi, akkor ott baj van. És akkor az illető gondolkodásával van baj, mert más mércével méri magát és mással másokat. Ez az, ami elfogadhatatlan. 
Persze a fent említett igazi "nyitott házassághoz" is két fél kell. Ám, ha az egyik fél nem így gondolkodik, akkor jön a félmegoldás, a titkos találka, a bujkálás. És itt igen nagy a felelőssége annak, aki kifelé nyit, ha meg akarja őrizni a másik sértetlenségét. 
Hát elég bonyolult probléma ez, azt hiszem. Ahány ember annyiféleképpen ítéli meg ezeket a dolgokat.
És még egy! A szabadság fontos, de ne keverjük össze a szabadossággal! Ha bontogatunk is valamiféle korlátokat, azért hagyni kell valamit belőlük, különben káosz lesz és anarchia...
rettriwer#512006-09-05 22:48:26
Válasz a(z) 50-es üzenetre:

Ami te leírtál az nem más mint a szabadság!!! Minden tekintetben.
Általában azt tartják,hogy van egy bizonyos mértékű intervallum amelyen belül elfogadhatóak ezek az általad és mások által említett nem megszokott,beskatulyázott erkölcsi kérdések.
Sajnos elég tág határokon belül mzog és ugyanakkor elég szűkben is....
Ennel oka abban keresendő,hogy míg magunk szubjektív ítéletet mondunk mások felett,addig erősen leredukálódik ez a fent említett határ.
No persze ezt is mint mindent,embere válogatja.

Egészen addig ameddig nem velünk vagy ellenünk történnek bizonyos "erkölcs sértő"sziatuációk,nem mérjük fel annak a súlyát.

...és itt jön a nagy kérdés! Megcsalni vagy csalatkozni?
Ugye mennyire másként ítélnénk meg e két cselekményt?....
gabiga#502006-09-05 20:03:47
Kedves zoya!
1. Bár rettriwer nwm szorul rá az én védelmemre, de ha a korábbi (18.as) hozzászólására gondolsz, akkor abból épp az derül ki, hogy csak majdnem...a tettekig nem jutott el, és épp ezért kért bocsánatot.
2. Nem értem, mire érted, hogy sablonszöveg és közhely?
3. Azt írod : "és UTÁLOM A NORMÁKAT, nekem más a normám mint másnakés akkor mi van"
Semmi nincs. A normákat én sem szeretem, vagyis mások normáit. Van nekem sajátom. De ettől még bizony az a helyzet, amit te is írsz, hogy megszólnak, ha nem a pároddal lógsz naphopsszat, hanem urambocsá más pasival teniszezel. És nézz csak szét, milyen jókat csámcsognak az emberek azokon a színes híreken, amik híres emberek párkapcsolatairól szólnak! Ha kiderül valakiről, hogy a saját nemét szereti. Ez van. Ma még nem általánosan elfogadott, ami eltér a "normális" 1+1 felállástól. 

 rettriwerhez is szólva: 
4. nem hiszem, hogy itt bárki is ridegen kezelné az 1+1 felállást, na meg szó sincs inkvizícióról! Nem is értem, hogy jött ez ide?
Aki itt van ugye, az épp nem az 1+1 megrögzött híve  :-) 
De ez nem általános vélemény. Épp ezért titkolják ma még sokan akár azt, ha párkapcsolaton kívül is keresnek valamit, akár a hetero-tól eltérő szexuális beállítottságukat, akár extrémnek nevezett vágyaikat. És ezért vagyunk itt. Mert itt megtalálja "zsák a foltját".
Azt mondod: "Nem gondolnám,hogy megbélyegzettek lennének azok akik eltérnek bizonyos társadalmi-egyesek szerint-erkölcsi normáktól."
Ebben nem adok neked igazat.Bizony, ha nem is megbélyegzettek, de nem néznek rájuk jó szemmel. (Lásd zoya esete a teniszpartnerrel...pedig az egy ártatlan szitu.)
Talán, ha te házasságon kívüli kapcsolatban is lennél, "közhírré"  mernéd tenni? Nem lennél-e "megbélyegzett"? Magamról nem is beszélve. Na meg a páromról, a barátainkról ha megtudnák!! Bármennyire is elfogadóbb már a világ ezzel (is, meg a mássággal, ésatöbbi...) azért, hogy beleférjen a "normába" az még igencsak mesze van.
5. Az utolsó bekezdéssel egyetértek.
6. Azt hiszem, mi itt értelmesen gondolkodók tehetünk kicsit ebben az ügyben, azzal, hogy a magunk környezetében óvatosan terjesszük a TOLERANCIA elvét, hogy mindenki fogadja el a másikat olyannak, amilyen, és ne ítéljen bizonyos megkövesedett "normák" szerint. Hogy ami nekem jó és mást nem bánt, nem sért azt ne ítélje el senki.
zoya#492006-09-05 18:53:19
még csak most van inkvizició ha nem rosszabb mint régen, mert régen meghalt az ember és kibirta valahogy de most.
pl: élek valakivel, aztán eljártam teniszezni egy másik pasival, mevel ő tudott és amunkahelyen ingyen pálya volt, minda munkatársai megszóltak oylan szinten beszóltak amihez semmi küzünk nem volt pl, munkaidő után hova megyek és mit vcsinálok erre rátetázett abarátom is, és ez csak egy ártatlan tensiz mi lett volna ha van még van valami,
más hallom ahogy a sdo mazoról beszélnek emberek
az biztos én nem várok többet a páromtól min azt amit én tennék abban a szituációban és nem hiszem, hogy örüök szerelem van és létezik magamról tudom miylen pasik tetszettek gyerekkoromban, majd 20-on évesen és majd 30 évesen, mit ne mondjak ég és föld:))
és UTÁLOM  A NORMÁKAT, nekem más a normám mint másnakés akkor mi van
és Gabiga már megbocsáss, de a közhelyeket is utálom mikor mindig mindre ugyan aza válasz,mert ugyérzem egy sablon szöveget nyomtál le nekem
zoya#482006-09-05 18:43:01
Válasz a(z) 47-es üzenetre:
a megcsalásra gondoltam ha jól vettemki szavadból megcsaltad az asszonyt:)9
rettriwer#472006-09-05 08:23:31
Válasz a(z) 42-es üzenetre:

Zoya ezt meg abszolút nem értem....
rettriwer#462006-09-05 08:21:34
Nana!

Ha így folytatjuk vissza jutunk az inkvizícióhoz és a boszorkányégetéshez!!!

Nem hiszem,hogy ennyire ridegen kellene kezelni az 1+1-s felállást.Szerintem nem az a lényeg,hogy valaki mely "kaszthoz"(heteró,homos,bdsm stb)tartozik,hanem mi okoz neki örömet.
Amennyiben ezt mind a két,három vagy x fél elfogadja,nem lehet akadálya.
Nem gondolnám,hogy megbélyegzettek lennének azok akik eltérnek bizonyos társadalmi-egyesek szerint-erkölcsi normáktól.
Manapság divatba jöttek az alternatívák,világ szerete és azt gondolom,hogy ez teljességel igaz a szexualításban és a társkapcsolatokban is.
Bár eddig is voltak magcsalók és megcsaltak,csak éppen nem volt ennyire publikus mint mostanság.

Szerintem az,hogy tzársra találjon az ember itt,nem bűn.Végülis a karakterek mögé rejtőzve sokszor olyasmiket is el mond másoknak amit az utcán vagy egyéb helyeken nem tenne.Tehát jelentős hadycamp-el(?) indula az aki itt keres.
gabiga#452006-09-03 07:51:00
Válasz a(z) 44-es üzenetre:
Zoya én reménykedem!  :-)  Épp az a lényeg itt, hogy inkognitóban lehet beszélni a minket feszítő tikokról, gondjainkról, hogy itt megértő társakra találhatunk. Nézz csak körül a fórumokban, mennyi ilyen megnyilvánulás van! Igaz mostanában kicsit leült mindenhol a beszélgetés, de voltak nagyon aktív időszakok egyes fórumokban. Csak sokan nem tudják mire lehet használni a fórumozást. Ez egyfajta lelki klinika is. Én sok barátságot kötöttem már itt, amik a fórumos beszélgetésekből indultak, később meg mess-en vagy priviben folytattuk a problémák kibeszélését.
(jah, és egyvalaki már volt, aki leírta: én:) )

Hogy alapból rossz-e az egész? A történelem folyamán kialakultak bizonyos társadalmi normák. Hogyan és miért, ez hosszú történet. Ma már azért kezdenek ezek a korlátok kicsit feloldódni.Az 1+1 felállás a világ nagy részén elterjedt, de van ahol más a norma (lásd a többnejűséget az arab világban, vagy a mormonokat, és egyebek is léteznek)
Hogy kikiáltanak rossznak, ha eltérsz a többség által vallott normáktól? Ezt sajnos el kell fogadni. A tolerancia, a másik megértése nem erénye az emberek többségének sajnos.
zoya#442006-09-02 14:46:52
gabiga ha erre találsz valakit aki leirja neked minden elismresém:))))))
alapból rossz az egész van egy társadalom ahol megszabták csak egy férfi egy nő és aki ettől eltér azt kikiálltják rossznak és innentől mindneki titkol mindent:))
gabiga#432006-09-02 00:02:51
Ha már Al Bundy és "megkopott házasság és a hozzá való sallangok" felvetnék egy témát....

Tapasztalatom szerint sokan vannak itt Eropolisban, akiknek van házas- vagy élettársuk, mégis titokban itt keresnek valamit. Beszélgethetnénk erről: ŐK MIT, MIÉRT ÉS MILYEN EREDMÉNNYEL KERESNEK ITT, MILYEN TAPASZTALATOKAT SZERZTEK, ÉS MILYEN BEFOLYÁSSAL VOLT EZ A LEGÁLIS KAPCSOLATUKRA?
Hmmm?
zoya#422006-08-31 19:19:06
hoppárézimi szerette rettriwerünkról mit nem tudok meg ugye, hogy nem sokat tévedtem az elején amikor irtam neked:))) sőt nem is tévedtem
ugyhogy engem is becsaptál:))
zoya#412006-08-31 19:16:24
akkor most nem Al bundy a téma?:))
csak mert jó pasi és 
az izgalmasabb
bár személy szerint azért jöttem ide mert itt ingyen van az ismerkedés a többi helyen fizetni kell és letiltanak, egyszerü ez mint az egyszeregy
ja új témának javaslom az a csengetett mylord sorozatot:)))))))))))))
az ujságba csomagolt sült krumplinka olyan az illata mint a finom parfümnek mondaná Mable vagy hogy is irják
joco#402006-08-29 09:29:39
Ez a fórum oldal valahogy kimaradt nálam, miért talán a cime miatt! /én nem szeretem az Al Bandy sorozatot!/  de most végig olvastam és gratulálok a téma felelősnek ,  gabigának /fórumozó- társamnak/ és a többi hozzászólónak!  Nagyon jó a téma és nagyon érdekesek a hozzászólások!  Én is már régi eros tagnak és lelkes fórumozonak mondhatom magam! Miért?  mert szeretek idejárni és  ugyan én nem szex-partner keresés céljából de szeretek új ismeretségeket kötni és találtam is már sok kedves új barátotnőt, barátot! Én is rendelkezem webcammal és szeretem is használni, mert a társalgás, chattelés sokkal érdekesebb ha látom is a partnert hogy kivel is állok szemben.
Nagy vivmánya ez a technika fejlődésének és hogy már ilyen eszközök állnak a rendelkezésünkre ezt a fiatal korosztály talán nem is értheti meg! Ők már bele szűlettek ebbe a világba, valaha még gyermekkoromban az is nagy dolog volt hogy rádión egyenesben hallhattuk a 6:3 Angol-Magyart vagy az első élő olimpiai közvetítéseket a fekete-fehér TV-ben, vagy már a szines adások megkezdése!!! de ma már mindez természetes és jól is van ez igy! És miért itt eropolis oldalain járunk  és látogatjuk, mert ez a téma régen tabú volt!  Van több társkereső oldal és ott is folyik fórumozás de nekem ez az oldal nyerte meg ígazán tetszésemet!
rettriwer#392006-08-28 23:41:49
Válasz a(z) 38-es üzenetre:

Hát gabiga az életről szól az a sorozat.igaz kissé görbe tükörrel de nagy vonalagban valós helyzeteken alapszik:)) megkopott házasság és a hozzá való sallangok.
én a magam részéről rajongója vagyok.van is két évad dvd-n:))
gabiga#382006-08-28 11:55:39
Hurrá! Újra itt a fórumtémánk, bár kissé megváltozott címmel. (jah, azért írtam ..témánk-at, mert így visszaolvasva, mintha csak ketten beszélnénk, más alig szólt hozzá) 
Talán az új cím?  :-)  Ez kíváncsivá teszi az embereket és idelátogatnak?
Amúgy a címet nem értem mivégre? (de muszáj nekem mindent érteni?  :-)  )
Magam részéről nem vagyok negy ismerője a sorozatnak, és nem is szeretem, viszont tudom, van, aki rajong érte, tehát lehet ez a cím akár vonzó is.
Hát csak tessék, tessék! Kedves lakók! Itt a nagy alkalom, szóljatok hozzá a felvetett témákhoz, vagy elő valami újabbal!
gabiga#372006-07-22 13:21:04
Válasz a(z) 36-es üzenetre:
Kedves témagizda! :)
Már miért ne tudnál erről nyilatkozni? Nekem sincs gyakorlati tapasztalatom, de véleményem azért lehet, ahogy biztosan neked is van. Vitaindítónak, gondolatébresztőnek muszáj valamit írni - tapasztalatom szerint - mert különben nem nagyon szeret senki elsőként nyilatkozni.
> még jó, hogy nem te vagy a fából faragott királyfi (fehér lovon)..bár ki tudja? vannak még csodák :)))
> lehet, h. igazad van, elő kéne hozakodni valami mással!!! 
> éljen a demokrácia!! hajrá többiek..gyerünk elő a témával!!
rettriwer#362006-07-22 12:07:08
Válasz a(z) 35-es üzenetre:
Mert a témagizda:)) erről nemigen tud nyilatkozni.Mert 1.ő sincs fából,2,inkább a feldobott téma hozzászólásai érdekelnék.
De azt hiszem ejteni fogom a témát és előhozakodok valami mással.Bár az igazat megvallva ez egy demokratikus társaság tehát ha van valakinek valami jó témája ,adja elő...
gabiga#352006-07-19 23:09:36
Válasz a(z) 34-es üzenetre:
no de a támagazda miért nem mondja a véleményét? legalább ketten lennénk már hozzászólók :)))
rettriwer#342006-07-19 23:04:13
A téma néoszerűsége bizony kétséges de muszály volt mert sokan élnek a cybervilág ilyen vívmányaival is.Érdemes elbszélgetni erről a kérdésről:))
gabiga#332006-07-19 20:03:31
A(z) #33 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
gabiga#322006-07-19 20:01:50
Válasz a(z) 31-es üzenetre:
Ugye W-ebcamsex-et akartál írni? - hiába no, késő volt már, meg az a sok izgalom :)))
Jó a kérdés, de nem hiszem, hogy népszerű téma lesz, bár kitudja?
No, én elmondom mindenesetre a véleményem erről is (mint megrögzött fórumozó :))
1. már a megcsalás fogalma sem egyértelműen értelmezett mindenki számára. Saját tapasztalat is, van akinek még a franciázás sem az, csak a tényleges aktus, van akinek meg már az is, ha másra gondol.
2. ebből következőleg a webcamsex első esetben nem az, másodikban igen. Ha eltekintünk a szélsőségektől, akkor meg nézőpont kérdése...Ja persze erre lennél kíváncsi, hogy oszlanak meg a vélemények.Közvéleménykutatás reprezentatív mintavétellel :)))
3. megközelíthetnénk úgy is a témát, hogy a cybersex a modern kor vívmánya a szexlapok és képek helyettesítője, plusz telefonszex. És akkor ugyanaz a kérdés, vajon az ily módon végzett önkielégítés minek számít? Na és egyáltalán! Az önkielégítés?? az megcsalás-e?? hmm?? Jó-jó a virtuális kapcsolat persze kicsit más..de mégis..nagyon hasonló a dolog.
4. én inkább azt mondanám, hogy teljesen mindegy, hogy mi és miként történik, az, hogy azt az egyén megcsalásnak tekinti vagy sem az a saját beállítottságától függ. A külvilág véleménye is befolyásolja persze ezt, de mint tudjuk a külvilág véleménye elég megoszott e témában. Így hát én azt gondolom lehet ilyen kérdéseket feltenni, de a vita nem dönthető el, mindenkire érvényes, örökérvényű válasz ezekre a kérdésekre nem adható.
5. na és a psziché és a lélek...ez is egyénfüggő. Van akinél még a valódi fizikális szexben sincs semmilyen leki/pszichés behatás, kapcsolat. (erre mondhatjuk, hogy dugás) de itt is ezerféle fokozat létezhet.
6. befolyása az otthoni kapcsolatra...ez is attól függ...kit az se zavar, hogy naponta mással..és utána otthon, mintha misem történt volna, van aki meg még ha mással beszélget is zavarba jön otthon és lelkiismeretfurdalása lesz. És újfent ezerféle fokozat a két szélsőség között.
Szóval, kíváncsi vagyok én is a véleményekre, ki hogy éli ezt meg. 
Hát, most, hogy átolvastam, miket írtam, tulajdonképpen csak bővebben kifejtettem a témát, nem is a saját véleményemet mondtam a dologról...vagy mégis? Úgy általánosságban...hogy konkrétan mi a véleményem? Hmmm...azon még gondolkodnom kell :)))
rettriwer#312006-07-19 00:23:02
No!

Mi a véleményetek a xebcamsexről?

Pl.megcsalásnak számít-e vagy esetleg pont nem.Bár fizikális értelemben nem valósul meg az együttlét de pszichikálisan igen.lelkileg mindenképpen.
De vajon milyen értéket képvisel ez?Mennyire nyomja rá a hétköznapi,otthoni kapcsolatra a bélyegét?
Hiszen valós személyekről szól de a kapcsolat csak virtuális.
rettriwer#302006-07-16 16:46:20
Válasz a(z) 28-es üzenetre:

Gabikám!

Örülök,hogy ismét üdvözölhetlek körünkben:))
Hogy telt a kis kiruccanás?

Jah nem tudlak átvivvi de megpróbá címen vagyok most.Próbálj te is felvenni:))

A skizofréniát és egyéb mentális betegséget csak jelkélpesen értettem mert hát mivel neigen van arra magyarázat,hogy vakai 10-15 nickel legyen fent,nem találtam jobb jelzőt erre.
rettriwer#292006-07-16 16:43:20
Kezd szép méreteket ölteni a "családunk" ennek örülök.Lassan le fogom zárni a csoportot.Több mint 20-an vagyunk és ez kissé sok már.Ezután lép életbe majd az,hogy nem egyénileg fogom elbírálni hanem a tiseítségetekkl azt,hogy ki léphet be.
..és ezzel együtt elkzdődik a csoport tényleges élete.
Lassan csoporttalálkozót is lehet rendezni többek között.
gabiga#282006-07-16 15:53:43
Kedves szereny és rett. ! Lehet, hogy tényleg vannak ilyen alakok, akik több nick-kel is regisztrálnak. (szerencsére én nem vettem még nagyon ilyet észre, nem futottam bele ilyenbe)
Szerintem nem feltétlenül skizo az ilyen ember, inkább talán csak egyszerűen szemét alak. Szórakozik, vagy így bújik ki a kvázi felelősség alól, ha valamelyik név alatt problámája adódna. 
Persze kétségtelen, lehetnek itt olyanok is, akik sérültek mentálisan, érzelmileg valamilyen szempontból. De felteszem a kérdést: mi, akik itt vagyunk mindnyájan, nem vagyunk-e valamennyien kicsit "sérültek"? Mégha bármilyen értelmesen el tudunk beszélgetni is erről-arról. Az, hogy itt vagyunk, bármilyen meggondolásból is, nem egyfajta minősítés már? Hmmm...

Sajnos az ilyen "többszemélyiségű" alakokat nehéz kiszűrni azt hiszem...nem vagyok annyira otthon a számítástechnikában, de gondolom, miután már annyiféle e-mail címet "szerezhet" magának az ember, nemigen lehet beazonosítani az adminisztrátoroknak sem az egyezéseket. Így csak az óvatosságunkra és a józan észre hagyatkozhatunk. (na persze itt jön megint az, hogy pont azok vannak a legnagyobb "veszélyben", akik sérültek valamilyen szempontból és "átverhetők", mert hiszékenyek és leginkább szükségük lenne az őszinteségre.)
rettriwer#272006-07-12 17:35:30
Válasz a(z) 26-es üzenetre:

Van még erre talán egy jó magyarázat.Meghasad szemilyiségek.Skizofrének stb.
Nem értem az okot.Ugyanis! ha ugyanazon személy több nickel van fent akkor ugyanúgy önmagát adja el.Nem tudja beleélni magát hosszútávon a másik nick szerepébe.Bizony észrevettem már énis hasonlókat.És garantálom,hogy ha esetleg odakerülök (amire kevés az esély) ezeket a többszemélyiségű embereket ki fogom tíltani.Nem nagyon van ugyanis szükség arra,hogy elmebeteggekkel levelezzünk.Márpedig a több nick mögé bújás mindenképpen mentális zavartságot tükröz.Vagy egypár nickjével már eljátszotta mások bizalmát amely miatt ég az arca és ezért vált nickeket.Én maximálisan elitélem ezt.Ha hibázom,vagy olyan kijelentésem van amely negatívan befolyásolja a beszélgető partnereimet,bocsánatot kérek és vállalom érte a felelőséget.De soha nem dobom le a nevemet.
Talán ezt hívják becsületnek.
szereny#262006-07-12 17:23:00
Válasz a(z) 23-es üzenetre:
Szia rettriwer.Azt nem értem hogy miért van az hogy egyre gyanusabb hirdetésel találkozom.Olyan érzésem van mintha több hirdetés egy szálba futna össze?.Ha ez igaz és nem egy illuzió részemről?Hát akkor nem értem az embert élvezi vagy igy élvez?
rettriwer#252006-07-09 16:55:10
Válasz a(z) 24-es üzenetre:elküldtem neked levélben:)
gabiga#242006-07-09 14:25:40
Válasz a(z) 23-es üzenetre:
Végül is nem mindegy, hogy hogyan nevezzük?  Lényeg, hogy valamiféleképp minden lakó a szex miatt van itt. Aztán, hogy csak nézelődik, játszik, vagy komolyan keres párt, vagy csak szexpartnert...majdcsak mindenki megtalálja, amire vágyik (vagy nem :))) Szerencse is kell hozzá, azt hiszem.
A nem kitöltött lap nekem is a halálom. Ha ilyen keres meg, rögtön elutasítom. Honnan tudjam érdemes-e vele szóbaállni, ha nem tudom korát, lakhelyét, meg az igényeit. Felesleges köröket minek futni? 
Na igen szabályozás...persze lehetne kötelezően kitöltendő adatokat előírni, de valóban nincs garancia arra, hogy azok valósak is lesznek. Na persze most sincs :( Mindenkinek a saját intelligenciájára van ez bízva, és a becsületességére, őszinteségére. Azért némi tapasztalattal egy kis beszélgetés, vagy levélváltás  után már el lehet dönteni miféle embert rejtőzik mögötte. 
Persze a tévedés lehetősége mindig fennáll. Épp mostanában történt meg velem, (pedig én úgy hiszem elég jó emberismerő vagyok és tapasztalt már), hogy egy tartalmas, komoly beszélgetés indult el valakivel, aki egyszercsak hipp-hopp szó nélkül eltűnt, kilépett innen, és nem válaszolt a mailemre sem. Érthetelen. De hát ez van. That's life!
Más: nem egészen értem, tehát megkérdezlek (ha gondolod levélben válaszolj): tulajdonképpen te miért vagy itt? :))
rettriwer#232006-07-09 11:20:40
Válasz a(z) 22-es 
De akkor végülis minek nevezzük ezt a sita-ot? mert ugye sokan sokféleképpen értelmezzük a hírsetésekben szerplők vágyait.Én tudom,hogy "el kell" adnia magát mindenkinek,viszont azért nem szabadna szögenyenes elentétben lenniük azzal amit ott leírtak.
A másik a nem kitöltött lap.Ez a halálom.Honnan tudjam valakinek az igényeit ha nem hajlandó pár solt irnia magáról?
Szerintem valamilyen szinten kelle szabályoznia az atyáknak ezt.Igaz arra akkor sem lenne grancia,hogy valós adatokat írjanak.
gabiga#222006-07-07 21:31:13
Válasz a(z) 16-es üzenetre:
Kedves szerény/Gyuri! Miért csodálkozol? Már többször elmondtam különböző fórumokban, (itt is) hogy ez a "város" a világ kicsiben, Van itt mindenféle ember, a legkülönfélébb vágyakkal, és indíttatással. Hogy épp kivel futsz össze, szerencse dolga. Az okosabbja előbb-utóbb rájön, ha saját kárán is (de némelyik fórum is segíthet), miként kell itt viselkedni, hozzáálni a dolgokhoz, mit lehet elhinni, stb. De még így is belefuthatsz egy nagy pofonba néha, bármilyen óvatos vagy. Mert -ahogy mindenütt - itt is vannak szemét, csaló emberek. 
Na és azon se csodálkozz, hogy egyesek nem csak szexpartnert, hanem párt keresnek itt.(vagy itt is) Akinek máshogy nem megy, miért ne próbálna meg minden lehetőséget? Tudok olyanról, aki itt találta meg a párját (pedig nem is igazán azt keresett) 
A másik észrevételed, amit felvetsz, hogy mit ígér az adatlap...és mi van mögötte...nos ezt már mástól is hallottam.Meg azt is, hogy amint rátérsz a konkrétumokra elmenekül az addig vad erotikáról regélő illető. Ennek valószínüleg három oka lehet. 
Egy: gyávaság..vágyai, képzelete vannak, de mihelyt tenni kéne...nem meri. 
Kettő: csak heccből van itt, jókat szórakozik a másikon, hogy fel tudja hergelni. 
Három: csak "masztinak" használja a beszélgetőtársat, ez elég neki.
Na és már miért lenne veled baj? Neked is, mint mindenkinek megvan a véleményed, vannak indokaid, elvárásaid, azok szerint keresgélsz...csak kitartás, előbb-utóbb meglesz az eredménye:)))
rettriwer#212006-07-07 06:09:11
A tapasztalat azt mutatja,hogy sokszor olyan egyáltalán nem apróságnak tünő akadályokba ütközik egy kapcsolat létrejötte,mint a távolság.Akik a nagyvárosokban élnek lényegesen könnyebb a helyzetük de még ez sem garancia a sikerre.Sőt tulajdonképpen az esetek jó részében pont emiatt marad  virtuális kapcsolat szintjén és nem teljesedik ki a pár/partnerkereresés.
Pontosan ezek miatt vannak a webcamsexek is,"rendes" körülmények között.

No ennyire futota ma reggel tőlem.Megyek az aénába de este jövök:))

[1-60] [61-80]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba2920BDSM - extrém szexualitás

#bepo2000100Különösen perverz
Ajánlott szobák
#biszex_szoba9680Biszexuális vagy, be kell lépned!

#perverzgreti310perverzek

#toecskoelj100jófej és dug6ó alkalmi vagyok
Ajánlott szobák
#maszti_szoba710Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba300Belvárosi szexmentes csevegő
Ajánlott szobák
#homo_szoba5970Meleg férfiak egymás között

#zso06100wc-d lennék Dunántúli bi/meleg pervi ffiak
Ajánlott szobák
#hetero_szoba4350Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.

#phantom100Beszélgetés

#hegylako012100Tapasztalt
Ajánlott szobák
#profi_csajok510Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik200Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba2730Transzszexuális csevegő








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.